Canon C-EXV 54

Canon C-EXV 54 er en original gul lasertoner, der sikrer høj kvalitet og holdbarhed til avancerede udskrifter. Toneren giver præcise indikationer på tonerstand og passer til printere som imageRUNNER Advance C3025i og C3226i. Velegnet til dig, der ønsker pålidelige og professionelle printresultater med din Canon-printer.

Canon C-EXV 54 koster lige nu 608 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 596 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 596 kr (08. juli 2026) og 629 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 608 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon C-EXV 54 / 1397C002 Yellow
608 kr
+ 39 kr fragt
Total: 647 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon C-EXV54 Yellow Lasertoner Original
633 kr
+ 49 kr fragt
Total: 682 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon C-EXV 54 Tonerkassette Gul 1397C002 Modsvarer: N/A
855 kr
Total: 855 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon Yellow Toner Cartridge (C-EXV
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner