Canon C-EXV 48 Yellow

Canon C-EXV 48 Yellow er en original gul lasertoner designet til Canon imageRUNNER C1325iF og C1335iF. Toneren sikrer pålidelige og ensartede farveudskrifter med en stor kapacitet på 11.500 sider, hvilket reducerer forbrugsomkostninger og nedetid. Den er nem at montere og passer til Canons standard forsyningscyklusser, hvilket gør den ideel til kontorbrug med behov for stabile og skarpe udskrifter.

Canon C-EXV 48 Yellow koster lige nu 620 kr. En stigning på 10,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 560 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 560 kr (19. maj 2026) og 631 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 620 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon C-EXV 48 / 9109B002 Yellow
620 kr
+ 39 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon C-EXV48 Yellow Lasertoner Original
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon Toner C-EXV 48 Yellow
789 kr
+ fri fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Toner 9109B002 C-EXV 48 Gul
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Gul C-exv48 - C1325if/1335if
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Tonerkassette gul 11.500 sider C-EXV48Y Modsvarer: N/A
1.059 kr
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner