Canon C-EXV 48 Magenta

Canon C-EXV 48 Magenta er en original lasertoner, der sikrer konsekvent farvenøjagtighed og skarpe udskrifter. Med en kapacitet på 11.500 sider reduceres behovet for hyppige udskiftninger, hvilket sænker driftsomkostningerne. Toneren er designet til Canon imageRUNNER C1325iF og C1335iF, hvilket gør udskiftning nem og effektiv. Velegnet til forretningsdokumenter, hvor kvalitet og pålidelighed er vigtig.

Canon C-EXV 48 Magenta koster lige nu 667 kr. En stigning på 19,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (19. maj 2026) og 667 kr (24. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 667 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon C-EXV 48 / 9108B002 Magenta
667 kr
+ 39 kr fragt
Total: 706 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon C-EXV48 Magenta Lasertoner Original
738 kr
+ 49 kr fragt
Total: 787 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Magenta C-exv48 C1325if/1335if
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Toner 9108B002 C-EXV 48 Magenta
988 kr
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Tonerkassette magenta 11.500 sider C-EXV48M Modsvarer: N/A
1.059 kr
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner