Canon C-EXV 48 Cyan

Canon C-EXV 48 Cyan er en original cyan-toner designet til imageRUNNER C1325iF og C1335iF. Toneren sikrer ensartede farver og høj billedkvalitet ved udskrivning. Med et udbytte på 11.500 sider mindskes behovet for hyppig udskiftning, hvilket bidrager til lavere driftsomkostninger og effektiv lagerstyring. Leveres i enkeltpakning og passer perfekt til de nævnte printermodeller.

Canon C-EXV 48 Cyan koster lige nu 630 kr. En stigning på 10,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 570 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 570 kr (25. maj 2026) og 690 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 630 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon C-EXV 48 / 9107B002 Cyan
630 kr
+ 39 kr fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon C-EXV48 Cyan Lasertoner Original
638 kr
+ 49 kr fragt
Total: 687 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Cyan C-exv48 C1325if/1335if
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Toner 9107B002 C-EXV 48 Cyan
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Tonerkassette cyan 11.500 sider C-EXV48C Modsvarer: N/A
1.059 kr
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner