Canon C-EXV 45 Gul Toner

Canon C-EXV 45 Gul Toner er en original gul toner designet til erhvervsprintere. Den sikrer konsekvent farvegengivelse og stabil udskriftskvalitet. Med en høj kapacitet reduceres behovet for udskiftning, hvilket kan sænke omkostningerne pr. side. Toneren leveres i enkeltpakkeformat, hvilket gør bestilling og lagerstyring nemmere. Passer til printere, hvor avancerede udskrifter og pålidelig drift er vigtigt.

Canon C-EXV 45 Gul Toner koster lige nu 662 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 654 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 654 kr (20. juni 2026) og 869 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 662 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon C-EXV45 Yellow toner Original
662 kr
+ 49 kr fragt
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Gul Type C-exv45 - Irc7260/7270/7280
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon C-EXV 45 Tonerkassette Gul 6948B002 Modsvarer: N/A
1.855 kr
Total: 1.855 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner