Canon 718 Black Toner 2662B005

4.6 (173 anmeldelser)
Canon 718 Black Toner 2662B005
Bedste pris
Faldet 2.0%
889kr
2.494 krSPAR 64%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Canon 718 Black Toner sikrer skarpe og klare sort/hvide udskrifter med en kapacitet på op til 3400 sider pr. kassette. Denne 2-pack er ideel til store udskriftsopgaver og bidrager til at holde omkostningerne pr. side nede. Passer til flere Canon i-SENSYS modeller.

Canon 718 Black Toner 2662B005 koster lige nu 889 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.000 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 889 kr (16. juli 2026) og 1.000 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 889 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon 718 Black Sort 3400 sider Toner 2662B005
889 kr
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon CRG 718 / 2662B002 Black Twinpack
907 kr
+ 39 kr fragt
Total: 946 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon 718 Sort Lasertoner Twin Pakke 2662B005 Original
929 kr
+ 49 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon 718 Black Sort 3400 sider Toner 2662B005
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Sort 3,4k Type 718 2-pack
1.869 kr
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Sort 3,4k Type 718 2-pack
1.869 kr
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon 718BKVP Tonerkassette sort 2-pack 2662B005 Modsvarer: N/A
2.494 kr
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.0%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner