Canon 070H Sort Toner

Canon 070H sort lasertoner er en original tonerpatron med høj kapacitet, der leverer op til 10.200 sider. Den er kompatibel med flere Canon-printermodeller som ImageCLASS og i-SENSYS, hvilket sikrer skarpe og klare print. Ideel til både kontor- og hjemmebrug, hvor pålidelighed og kvalitet er afgørende.

Canon 070H Sort Toner koster lige nu 1.193 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.178 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.178 kr (12. juni 2026) og 1.319 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.193 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon Sort Lasertoner (070H)
1.193 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.242 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon CRG 070H / 5640C002 High Black
1.253 kr
+ fri fragt
Total: 1.253 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon 070H Sort 10200 sider Toner
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Canon original blækpatron sort
1.319 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Black 070 H 10.2k Lbp243/246
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Black 070 H 10.2k Lbp243/246
2.181 kr
Total: 2.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Toner 5640C002 070H Svart
2.256 kr
Total: 2.256 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Tonerkassette sort, 10.200 sider 5640C002 Modsvarer: N/A
2.479 kr
Total: 2.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner