Canon 064H Magenta Toner

Canon 064H Magenta lasertoner er designet til at levere skarp og levende farvegengivelse. Den passer til i-SENSYS LBP722Cdw og MF832Cdw, og er ideel til professionelle udskriftsbehov.

Canon 064H Magenta Toner koster lige nu 2.331 kr. En stigning på 13,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.057 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.057 kr (13. juni 2026) og 2.399 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.331 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon CRG 064H / 4934C001 High Magenta
2.331 kr
+ fri fragt
Total: 2.331 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon 064H Magenta Lasertoner 4934C001 Original
2.501 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.550 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon 064H Magenta 10400 sider
2.619 kr
+ fri fragt
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon 064 HM Tonerkassette Magenta 4934C001 Modsvarer: N/A
2.655 kr
Total: 2.655 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Magenta 064 H M 10,4k
2.869 kr
Total: 2.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Magenta 064 H M 10,4k
2.994 kr
Total: 2.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Toner 4934C001 064H Magenta
3.310 kr
Total: 3.310 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.8%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Magenta
maks. sideydelse (farve): 10.400
type: Laser