Canon 052 H toner sort

Bedste pris
Stabil pris
1.084kr
2.442 krSPAR 56%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Canon 052 H sort toner er designet til høj kapacitet og kompatibel med I-Sensys Lbp212dw, Lbp214dw og Lbp215x printere. Leverer skarpe sorte udskrifter til alle dine dokumentbehov.

Canon 052 H toner sort koster lige nu 1.084 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.164 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.084 kr (11. juni 2026) og 1.164 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.084 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon CRG 052 / 2200C002 Black
1.084 kr
+ fri fragt
Total: 1.084 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon CRG 052H Sort Lasertoner Original
1.173 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.222 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Canon 052 H toner - sort, høj kapacitet
1.289 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.368 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon 052H Tonerkassett sort, 9.200 sider 2200C002 Modsvarer: N/A
1.979 kr
Total: 1.979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Sort 052h 9.2k Mf421/426
2.056 kr
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Sort 052h 9.2k Mf421/426
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Toner 2200C002 052H Sort
2.442 kr
Total: 2.442 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner