Canon 051

Canon 051 er en original sort tonerpatron, der passer til flere Canon printerserier som imageCLASS MF262, MF264, MF267, MF269, i-SENSYS MF264, MF267, MF269 samt Satera LBP161 og LBP162. Toneren sikrer høj kvalitet og holdbarhed til avancerede udskrifter, og printeren kan vise præcis tonerstatus. Velegnet til både kontor og hjem, hvor pålidelighed og udskriftskvalitet er vigtig.

Canon 051 koster lige nu 482 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 477 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 477 kr (20. juni 2026) og 508 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 482 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon CRG-051 Sort Lasertoner Original
482 kr
+ 49 kr fragt
Total: 531 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon 051 Sort 1700 sider Toner 2168C002
508 kr
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon CRG 051 / 2168C002 Black
511 kr
+ 39 kr fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon 051 Sort 1700 sider Toner 2168C002
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Toner 2168C002 051 Sort
577 kr
Total: 577 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon 51 Tonerkassette sort 2168C002 Modsvarer: N/A
665 kr
Total: 665 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Sort 1.7k 051 Lbp162/mf264/mf267/mf269
681 kr
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner