Cane-line Presley Solvogn

Cane-line Presley solvogn kombinerer klassisk design med funktionalitet. Den er håndflettet i holdbar Cane-line fiber og har et justerbart ryglæn, hvilket gør den ideel til både afslapning og solbadning i haven.

Cane-line Presley Solvogn koster lige nu 7.999 kr. En stigning på 13,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.054 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.054 kr (16. april 2026) og 7.999 kr (26. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.999 kr hos Havemøbelland.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line Presley Solvogn Taupe
7.999 kr
Total: 7.999 kr
På lager
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Presley Solvogn fra Cane-line Taupe / Ingen hynde Jacobsen Plus
8.299 kr
+ fri fragt
Total: 8.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Presley solseng Taupe Rattan
10.130 kr
Total: 10.130 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Presley solvogn taupe med hynde i lysegrå : Erling Christensen Møbler
10.453 kr
+ fri fragt
Total: 10.453 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line
Kategori: Havemøbler