Cane-Line Presley solvogn

Cane-Line Presley solvogn er en elegant og klassisk liggestol, håndflettet i sort fiber. Den har et justerbart ryglæn, så du kan finde den perfekte position til at slappe af i solen. Perfekt til enhver terrasse eller have.

Cane-Line Presley solvogn koster lige nu 7.999 kr. En stigning på 13,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.054 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.054 kr (16. april 2026) og 7.999 kr (26. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.999 kr hos Havemøbelland.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line Presley Solvogn Black
7.999 kr
Total: 7.999 kr
På lager
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Presley Solvogn fra Cane-line Sort / Ingen hynde Jacobsen Plus
8.299 kr
+ fri fragt
Total: 8.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Presley solseng sort
10.130 kr
Total: 10.130 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Presley solvogn sort med hynde i lysegrå : Erling Christensen Møbler
10.453 kr
+ fri fragt
Total: 10.453 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line
Kategori: Havemøbler