Cane-Line On-the-move sidebord lille

Bedste pris
Stabil pris
1.599kr
2.440 krSPAR 34%
hos Jacobsen Plus
På lagerFri fragtLaveste

Cane-Line On-the-move sidebord kombinerer stil og funktionalitet i ét. Med sin aftagelige bakke er dette lille, lette bord perfekt til både indendørs og udendørs brug. Det elegante design fra Strand+Hvass giver dit hjem eller din have et moderne præg.

Cane-Line On-the-move sidebord lille koster lige nu 1.599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.599 kr (01. marts 2026) og 1.599 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
On The Move Sidebord fra Cane-line
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line On-the-move sidebord lille midnatsblå
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Køb nu
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line On-the-move sidebord, Lille, Midnight Blue
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, On The Move 44 cm Midnight Blue
2.440 kr
Total: 2.440 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line
Kategori: Haveborde