Cane-Line Lansing Havestol

Bedste pris
Stabil pris
2.719kr
4.190 krSPAR 35%
hos Jacobsen Plus
På lagerFri fragtLaveste

Cane-Line Lansing havestolen i taupe er en moderne udgave af den klassiske kurvestol fra 50'erne og 60'erne. Den er håndflettet på et galvaniseret stålstel og sikrer sublime siddeoplevelser, uanset om du bruger hynde eller ej. Dens holdbare fibertrådsevner giver et naturligt look, der komplementerer enhver haveindretning. Perfekt til lange, hyggelige stunder udendørs.

Cane-Line Lansing Havestol koster lige nu 2.719 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.719 kr (25. marts 2026) og 2.719 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.719 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Lansing Havestol fra Cane-line Taupe / Ingen hynde Jacobsen Plus
2.719 kr
+ fri fragt
Total: 2.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Lansing havestol Taupe : Erling Christensen Møbler
2.889 kr
+ fri fragt
Total: 2.889 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
Lansing stol taupe uden hynde
2.889 kr
+ 199 kr fragt
Total: 3.088 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line Lansing stol m/armlæn Taupe
2.890 kr
Total: 2.890 kr
På lager
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Lansing Lænestol Taupe
4.190 kr
Total: 4.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line
Kategori: Havemøbler