Cane-line Lansing Havestol

Bedste pris
Stabil pris
2.719kr
4.190 krSPAR 35%
hos Jacobsen Plus
På lagerFri fragtLaveste

Cane-line Lansing havestol kombinerer klassisk kurvestolsdesign med moderne komfort. Denne håndflettede stol er skabt på et galvaniseret stålstel, der sikrer holdbarhed og stil til din terrasse. Perfekt til både afslapning og måltider, tilbyder Lansing-stolen en sublim siddeoplevelse, både med og uden hynde.

Cane-line Lansing Havestol koster lige nu 2.719 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.719 kr (25. marts 2026) og 2.719 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.719 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Lansing Havestol fra Cane-line Natur / Ingen hynde Jacobsen Plus
2.719 kr
+ fri fragt
Total: 2.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Lansing havestol Natur : Erling Christensen Møbler
2.889 kr
+ fri fragt
Total: 2.889 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
Lansing stol natur flet
2.889 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.388 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line Lansing stol m/armlæn Natural
2.890 kr
Total: 2.890 kr
På lager
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Lansing Lænestol Nature
4.190 kr
Total: 4.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line
Kategori: Havemøbler