Cane-line Lansing 2-personers sofa

Bedste pris
Stabil pris
6.800kr
9.750 krSPAR 30%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Cane-line Lansing 2-personers sofa kombinerer tidløs kurvedesign med moderne komfort. Denne håndflettede havesofa i taupe inviterer til afslappende stunder i haven eller på terrassen. Perfekt til både intime middage og rolige eftermiddage i skyggen.

Cane-line Lansing 2-personers sofa koster lige nu 6.800 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.800 kr (10. marts 2026) og 6.800 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.800 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Lansing 2-personers havesofa taupe : Erling Christensen Møbler
6.800 kr
+ fri fragt
Total: 6.800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line Lansing 2 pers. sofa Taupe
6.800 kr
Total: 6.800 kr
På lager
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Lansing Sofa fra Cane-line Taupe / Ingen hynde Jacobsen Plus
8.000 kr
+ fri fragt
Total: 8.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Lansing 2-personers sofa Taupe
9.750 kr
Total: 9.750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line
Kategori: Udendørs sofaer