Cane-Line Lansing 2-personers sofa

Bedste pris
Stabil pris
6.800kr
9.750 krSPAR 30%
hos Havemøbelland
På lagerFri fragtLaveste

Cane-Line Lansing 2-personers havesofa er inspireret af den klassiske kurvesofa og passer perfekt til terrassen. Den er håndflettet i holdbare materialer, og giver en komfortabel siddeoplevelse både til middage og afslapning i skyggen.

Cane-Line Lansing 2-personers sofa koster lige nu 6.800 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.800 kr (01. marts 2026) og 6.800 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.800 kr hos Havemøbelland.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line Lansing 2 pers. sofa Natural
6.800 kr
Total: 6.800 kr
På lager
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Lansing 2-personers havesofa natur med taupe hynde
7.989 kr
+ fri fragt
Total: 7.989 kr
På lager
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Lansing Sofa fra Cane-line Natur / Ingen hynde Jacobsen Plus
8.000 kr
+ fri fragt
Total: 8.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Lansing 2-personers sofa Natur
9.750 kr
Total: 9.750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line
Kategori: Udendørs sofaer