Cane-Line Hampsted Havestol Taupe

Cane-Line Hampsted havestol i taupe er den perfekte tilføjelse til din have, terrasse eller altan. Denne stol kombinerer et harmonisk og tidløst design med komfortable armlæn, hvilket gør den ideel til afslapning udendørs. Den slidstærke polyrattan sikrer en holdbar løsning, der kræver minimal vedligeholdelse.

Cane-Line Hampsted Havestol Taupe koster lige nu 2.550 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 2.549 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.549 kr (18. april 2026) og 2.550 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.550 kr hos Havemøbelland.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line Hampsted stol m/armlæn Taupe
2.550 kr
Total: 2.550 kr
På lager
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Hampsted Havestol fra Cane-line Taupe / Ingen hynde Jacobsen Plus
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
Hampsted stol taupe flet
2.999 kr
+ 199 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Hampsted havestol i taupe med grå hynde : Erling Christensen Møbler
3.033 kr
+ fri fragt
Total: 3.033 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Hampsted Lænestol Taupe
3.660 kr
Total: 3.660 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line
Kategori: Havemøbler