Cane-Line Hampsted Havestol

Cane-Line Hampsted havestol er en tidløs klassiker til haven. Den er udført i sort Cane-line Weave® og udstyret med komfortable armlæn. Perfekt til terrassen eller altanen, og fås i flere farver for at matche din stil. Stolen er skabt med omhyggeligt håndværk for at sikre både holdbarhed og æstetik.

Cane-Line Hampsted Havestol koster lige nu 2.550 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 2.549 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.549 kr (16. april 2026) og 2.550 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.550 kr hos Havemøbelland.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line Hampsted stol m/armlæn Black
2.550 kr
Total: 2.550 kr
På lager
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Hampsted Havestol fra Cane-line Sort / Ingen hynde Jacobsen Plus
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
Hampsted armstol sort flet
2.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Hampsted havestol i sort med grå hynde : Erling Christensen Møbler
3.033 kr
+ fri fragt
Total: 3.033 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Hampsted armlænsstol kunstflet sort
3.660 kr
Total: 3.660 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line
Kategori: Havemøbler