Cane-Line Connect Hjørnemodul

Bedste pris
Stabil pris
5.950kr
8.999 krSPAR 34%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Cane-Line Connect hjørnemodul er et alsidigt møbel til dit udendørs rum. Fremstillet i Cane-line Weave® med hvide Cane-line Natté QuickDry hynder, tilbyder det både stil og komfort. Kombinér dette modul med andre enheder fra Connect-serien for at skabe det perfekte udendørsmiljø.

Cane-Line Connect Hjørnemodul koster lige nu 5.950 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.950 kr (16. april 2026) og 5.950 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.950 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Connect hjørne modul, taupe : Erling Christensen Møbler
5.950 kr
+ fri fragt
Total: 5.950 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
CONNECT SOFA HJØRNEMODUL TAUPE
5.950 kr
+ 499 kr fragt
Total: 6.449 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Connect hjørnestykke
8.530 kr
Total: 8.530 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line Connect Hjørne m/hynder Taupe
8.999 kr
Total: 8.999 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line
Kategori: Enheder til udendørs modulsofa