Cane-Line Connect chaiselong højrevendt taupe

Bedste pris
Stabil pris
8.330kr
11.960 krSPAR 30%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Cane-Line Connect chaiselong højrevendt taupe er en 3-personers sofa fra Connect-serien. Sofaen har et tidløst og klassisk design i flet og indgår i et modulopbygget system, så du kan tilpasse din løsning efter behov. Connect-serien kombinerer funktionelt moduldesign med klassisk Cane-line flet, hvilket giver fleksible muligheder for indretning af udendørsområder.

Cane-Line Connect chaiselong højrevendt taupe koster lige nu 8.330 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.330 kr (09. maj 2026) og 8.330 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.330 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Connect chaiselong taupe, højrevendt : Erling Christensen Møbler
8.330 kr
+ fri fragt
Total: 8.330 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
CONNECT CHAISELOUNGEMODUL MED ARM TIL HØJRE TAUPE
8.330 kr
+ 499 kr fragt
Total: 8.829 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Connect Chaiselong til højre Taupe
11.960 kr
Total: 11.960 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line