Cane-Line Connect 3-pers havesofa

Bedste pris
Stabil pris
5.999kr
20.144 krSPAR 70%
hos Havemøbelland
På lagerFri fragtLaveste

Cane-Line Connect 3-pers havesofa kombinerer stil og komfort med sit elegante taupe fletdesign og bløde hvide hynder. Sofaen er ideel til både afslapning i haven og elegant terrasseindretning. Dens modulopbygning gør det nemt at tilpasse efter behov og rum.

Cane-Line Connect 3-pers havesofa koster lige nu 5.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.999 kr (10. marts 2026) og 5.999 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.999 kr hos Havemøbelland.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line Hyndesæt til Connect 3 pers. sofa White Natté
5.999 kr
Total: 5.999 kr
På lager
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Connect 3-Pers. Sofa Pude Hvid
10.890 kr
Total: 10.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Connect 3-pers havesofa taupe, hynde i hvid : Erling Christensen Møbler
20.144 kr
+ fri fragt
Total: 20.144 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line
Kategori: Puder til stole og sofaer