Cane-Line Conic loungestol

Bedste pris
Stabil pris
11.049kr
15.840 krSPAR 30%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Cane-Line Conic loungestol er en del af Conic-serien, der er designet til udendørs brug på terrassen. Stolen kan anvendes som en enkeltstående loungestol eller som modul i en større loungegruppe. Conic-serien giver dig mulighed for at opbygge din ideelle udendørs sofa med fleksible moduler, så du kan skabe præcis den loungeløsning, der passer til dine behov.

Cane-Line Conic loungestol koster lige nu 11.049 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 41 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 11.049 kr (09. maj 2026) og 11.049 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 11.049 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Conic loungestol, lysegrå : Erling Christensen Møbler
11.049 kr
+ fri fragt
Total: 11.049 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
CONIC LOUNGESTOL LIGHT GREY AIRTOUCH
11.049 kr
+ 499 kr fragt
Total: 11.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Conic lænestol lysegrå
15.840 kr
Total: 15.840 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line