Cane-line Conic 2-pers modulsofa højrevendt

Bedste pris
Stabil pris
16.999kr
24.370 krSPAR 30%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Cane-line Conic 2-pers modulsofa højrevendt er en del af Conic-serien, der giver dig mange muligheder for at sammensætte det perfekte udendørs loungeområde. Sofaen kan bruges som en enkeltstående chaiselong eller indgå som modul i en større loungegruppe på terrassen. Perfekt til dig, der vil flytte komforten fra stuen ud i det fri og skabe fleksible siddepladser til sommerens afslapning.

Cane-line Conic 2-pers modulsofa højrevendt koster lige nu 16.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 41 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 16.999 kr (09. maj 2026) og 16.999 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 16.999 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Conic 2-pers modulsofa lysegrå- højrevendt : Erling Christensen Møbler
16.999 kr
+ fri fragt
Total: 16.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
CONIC 2 PERS. SOFA MED ARM TIL HØJRE AIR TOUCH LIGHT GREY
16.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 17.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Conic Afslutningsdel Højre Lysegrå
24.370 kr
Total: 24.370 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line