Cane-Line Breeze highback havestol lysegrå

Bedste pris
Stabil pris
6.374kr
9.140 krSPAR 30%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Breeze highback loungestolen fra Cane-Line er designet til ultimativ afslapning i haven eller på terrassen. Dens høje ryg og moderne design i lysegrå polyrattan sikrer både komfort og stil, så du kan nyde lange, afslappende timer udendørs.

Cane-Line Breeze highback havestol lysegrå koster lige nu 6.374 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.374 kr (10. marts 2026) og 6.374 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.374 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Breeze highback havestol lysegrå : Erling Christensen Møbler
6.374 kr
+ fri fragt
Total: 6.374 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line Breeze Highback Stol Light grey
6.375 kr
Total: 6.375 kr
På lager
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Breeze Lounge lænestol lysegrå
9.140 kr
Total: 9.140 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line
Kategori: Havemøbler