Cane-Line Breeze highback

5.0 (1 anmeldelse)

Cane-Line Breeze highback er en komfortabel havestol med høj ryg, der er ideel til afslapning på terrassen eller i haven. Stolen er sort og designet til at give ekstra støtte og komfort, så du kan nyde udelivet i længere tid. Breeze-serien fra Cane-Line er skabt med fokus på afslapning og funktionalitet i udendørs omgivelser.

Cane-Line Breeze highback koster lige nu 6.374 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.374 kr (09. maj 2026) og 6.374 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.374 kr hos SELTA.

Sammenlign priser

Bedste pris
SELTA favicon
SELTA
BREEZE HIGHBACK STOL SORT
6.374 kr
+ 499 kr fragt
Total: 6.873 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Breeze highback havestol sort med hynde i sort : Erling Christensen Møbler
7.946 kr
+ fri fragt
Total: 7.946 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Breeze Højrygget lænestol sort
9.140 kr
Total: 9.140 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line