Cane-line Breeze fodskammel lysegrå

Bedste pris
Stabil pris
1.699kr
2.440 krSPAR 30%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Cane-line Breeze fodskammel i lysegrå er designet til at komplementere den højryggede loungestol i Breeze-serien. Skamlen har et moderne og tidløst udtryk og giver dig mulighed for at lægge benene op og slappe af udendørs. Breeze-serien er inspireret af 60’ernes design og skabt til at give ekstra komfort i haven eller på terrassen.

Cane-line Breeze fodskammel lysegrå koster lige nu 1.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 41 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.699 kr (09. maj 2026) og 1.699 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Breeze fodskammel Lysegrå Lysegrå : Erling Christensen Møbler
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line Breeze Skammel Light grey
1.700 kr
Total: 1.700 kr
På lager
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Breeze Fodskammel lysegrå
2.440 kr
Total: 2.440 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line