Cane-Line Breeze 2-personers havesofa

Denne 2-personers havesofa fra Cane-Line kombinerer elegance og komfort med et moderne design. Lavet i holdbar Cane-line Weave®, er den perfekt til afslappende stunder i haven.

Cane-Line Breeze 2-personers havesofa koster lige nu 8.699 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 8.074 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.074 kr (17. april 2026) og 8.699 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.699 kr hos Havemøbelland.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Havemøbelland favicon
Havemøbelland
Cane-line Breeze 2 pers. Sofa, Black
8.699 kr
Total: 8.699 kr
På lager
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Cane-Line Breeze 2-personers havesofa sort, hynde lysegrå : Erling Christensen Møbler
9.136 kr
+ fri fragt
Total: 9.136 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Cane-line, Breeze sofa sort
11.580 kr
Total: 11.580 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cane-Line
Kategori: Udendørs sofaer