Camelbak Octane 18

Bedste pris
Stabil pris
899kr
1.199 krSPAR 25%
hos Handelshuset Aulum
På lagerLaveste

Camelbak Octane 18 er en alsidig hydration pack designet til aktive eventyr. Den inkluderer et 2 liters Crux reservoir, som giver nem adgang til hydrering under bevægelse. Med 11 udvendige lommer kan du organisere alt dit udstyr effektivt. Ideel til både vandreture og cykelsport.

Camelbak Octane 18 koster lige nu 899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (05. april 2026) og 899 kr (05. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Handelshuset Aulum.

Sammenlign priser

Bedste pris
Handelshuset Aulum favicon
Handelshuset Aulum
Camelbak Octane 18 Drikkesystem
899 kr
+ 45 kr fragt
Total: 944 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Camelbak Octane 18 70 oz Hydration Pack Rygsæk med reservior 2 liter Crux™ reservoir
1.007 kr
+ fri fragt
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
CamelBak Octane 18L (Sort)
1.007 kr
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Camelbak Cb Octane 18, 70 Oz Black/Bluefish Str. 85 oz
1.121 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.160 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Camelbak Cb Octane 18, 70 Oz Black/Bluefish Str. 85 oz
1.121 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.160 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Rygsaeksalg.dk favicon
Rygsaeksalg.dk
Camelbak Cb Octane 18, 70 Oz Black/Bluefish Str. 85 oz
1.121 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.160 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Octane™ 18 70 oz Hydration Pack Camelbak
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Drikkesystemer