CamelBak Fusion 2L Reservoir

Bedste pris
Stabil pris
379kr
535 krSPAR 29%
hos Outdoornu.dk
På lagerLaveste

CamelBak Fusion 2L Reservoir er en let og avanceret løsning til hidratation på farten. Med Tru Zip vandtæt lynlås sikres nem adgang og maksimal beskyttelse mod lækager. Perfekt til sport og udendørs eventyr, dette væskesystem garanterer, at du altid er hydreret.

CamelBak Fusion 2L Reservoir koster lige nu 379 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 379 kr (05. april 2026) og 379 kr (05. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 379 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Camelbak Fusion vandreservoir 2L Rygsække til sport
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
CamelBak Fusion™ 2L Reservoir med TRU® vandtæt lynlås
440 kr
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Camelbak Fusion Reservoir Med Tru Zip Vandtæt hæftning 2 liter Transparent
479 kr
+ fri fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Camelbak Fusion 2l Reservoir With Tru Zip Waterpr Væskeblære
535 kr
+ 39 kr fragt
Total: 574 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Camelbak Fusion 2l Reservoir With Tru Zip Waterpr Væskeblære
535 kr
+ 39 kr fragt
Total: 574 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Rygsaeksalg.dk favicon
Rygsaeksalg.dk
Camelbak Fusion 2l Reservoir With Tru Zip Waterpr Væskeblære
535 kr
+ 39 kr fragt
Total: 574 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Mad- og kopholdere