Calvin Klein Women EDP 30 ml

Calvin Klein Women Eau de Parfum er en moderne og frisk duft, designet til unge kvinder. Med elegante noter skaber denne parfume en unik og personlig aroma, der fremhæver din femininitet i hverdagens øjeblikke.

Calvin Klein Women EDP 30 ml koster lige nu 198 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 197 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 197 kr (09. marts 2026) og 198 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 198 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Calvin Klein Women EDP 30 ml
198 kr
+ 39 kr fragt
Total: 237 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Calvin Klein Women Eau de Parfum 30 ml
219 kr
+ 79 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Calvin Klein Women 30 ml
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Calvin Klein Women Edp 30 Ml
240 kr
+ 40 kr fragt
Total: 280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Calvin Klein Women Edp Spray 30 ml
266 kr
Total: 266 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Calvin Klein Women Edp 30ml
279 kr
Total: 279 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Calvin Klein Woman Eau De Parfum 30 ml
415 kr
Total: 415 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Calvin Klein Women EDP 30 ml
432 kr
+ fri fragt
Total: 432 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Calvin Klein Women EDP (30 ml)
475 kr
+ fri fragt
Total: 475 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: calvin klein
Kategori: Parfume og eau de cologne