Calvin Klein Eternity Women Amber Essence Eau de Parfum

Oplev den tidløse elegance med Calvin Klein Eternity Women Amber Essence Eau de Parfum. Denne duft blander florale topnoter af kvan og ylang ylang med en sensuel amber base, hvilket skaber en delikat balance mellem friskhed og dristighed. Perfekt til kvinden, der søger en duft med både intim og selvsikker karakter.

Calvin Klein Eternity Women Amber Essence Eau de Parfum koster lige nu 309 kr. En stigning på 22,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 252 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 252 kr (16. juli 2026) og 395 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 309 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Calvin Klein Amber Essence Eau de Parfum 30 mll
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Calvin Klein Eternity Women Amber Essence Eau de Parfum 30 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Calvin Klein Eternity Woman Amber Essence Eau De Parfum 30 ml
410 kr
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Calvin Klein Eternity Amber Essence EDP 30 ml
411 kr
Total: 411 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Calvin Klein Eternity Woman Amber Essence EDP 30 ml
416 kr
+ fri fragt
Total: 416 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 21.8%

Specifikationer

Mærke: calvin klein
Kategori: Parfume og eau de cologne