Calvin Klein Eternity Woman Eau De Parfum 100 ml

Calvin Klein Eternity Woman Aromatic Essence Eau De Parfum byder på en unik balance mellem friskhed og intensitet. Denne fængslende duft til kvinder fremhæver din personlighed med en sofistikeret note, der gør et varigt indtryk. Velegnet til både daglig brug og særlige lejligheder, vil denne duft fra Calvin Klein tilføje elegance og charme til din hverdag.

Calvin Klein Eternity Woman Eau De Parfum 100 ml koster lige nu 410 kr. En stigning på 15,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 356 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 356 kr (16. juli 2026) og 740 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 410 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Calvin Klein Eternity Aromatic Essence Eau de Parfum 100 ml
410 kr
+ 39 kr fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Calvin Klein Eternity Woman Aromatic Essence EDP 100 ml
470 kr
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Calvin Klein Eternity Woman Aromatic Essence Eau De Parfum 100 ml
680 kr
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Calvin Klein Eternity Woman Aromatic Essence EDP 100 ml
759 kr
+ fri fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Calvin Klein Eternity For Women Aromatic Essence Parfum Intense 100 ml
915 kr
+ fri fragt
Total: 915 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 12.8%

Specifikationer

Mærke: calvin klein
Kategori: Parfume og eau de cologne