Calvin Klein Eternity Eau de Parfum 50 ml

Calvin Klein Eternity Eau de Parfum er en ikonisk duft, der hylder tidløs femininitet og kærlighed. Med friske citrusnoter, grønne akkorder og elegant fresia skaber den en harmonisk symfoni, der passer til enhver lejlighed. Ideel for den selvsikre kvinde, der ønsker at udstråle elegance og ro.

Calvin Klein Eternity Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 249 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 233 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 233 kr (17. april 2026) og 249 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 249 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Calvin Klein Eternity 50 ml
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Calvin Klein Eternity for Women EDP 50 ml
268 kr
+ 39 kr fragt
Total: 307 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum til kvinder 50 ml
269 kr
+ 79 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Calvin Klein Eternity For Women Eau De Parfum 50 Ml
330 kr
+ 40 kr fragt
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Calvin Klein Eternity For Woman Eau De Parfum 50 ml
655 kr
+ fri fragt
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: calvin klein
Kategori: Parfume og eau de cologne