Calvin Klein Defy 50 ml

4.6 (675 anmeldelser)
Calvin Klein Defy 50 ml
Bedste pris
Stabil pris
275kr
590 krSPAR 53%
hos BilligParfume.dk
På lagerLaveste

Calvin Klein Defy Eau de Toilette er en maskulin duft, der kombinerer styrke og elegance. Med friske og træagtige noter skaber den en uimodståelig aura. Ideel til den moderne mand, der ønsker at udstråle selvtillid og individualitet.

Calvin Klein Defy 50 ml koster lige nu 275 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 275 kr (20. marts 2026) og 275 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 275 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Calvin Klein Defy 50 ml
275 kr
+ 39 kr fragt
Total: 314 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Calvin Klein Defy For Men EDT 50 ml
435 kr
+ fri fragt
Total: 435 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Calvin Klein Defy Eau De Toilette For Men 50ml
482 kr
Total: 482 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Calvin Klein DEFY For Him Edt 50ml
495 kr
Total: 495 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Calvin Klein DEFY Eau De Toilette 50 ml
590 kr
+ fri fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: calvin klein
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd
form: Spray
type: Eau de toilette