Calvin Klein Beauty EDP 100 ml

Bedste pris
Stabil pris
217kr
765 krSPAR 72%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Calvin Klein Beauty Eau De Parfum til kvinder er en elegant og tidløs duft med noter af moskusfrø, jasmin og cedertræ, der fremhæver det feminine. En perfekt duft til både hverdag og særlige anledninger, der indkapsler styrke og skønhed i en flakon.

Calvin Klein Beauty EDP 100 ml koster lige nu 217 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 217 kr (17. april 2026) og 217 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 217 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Calvin Klein Beauty Edp 100ml
217 kr
Total: 217 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Calvin Klein Beauty 100 ml
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Calvin Klein Beauty Eau De Parfum 100 ml
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Calvin Klein Dameparfume Beauty Edp 100 Ml
310 kr
+ 40 kr fragt
Total: 350 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Calvin Klein Beauty Edp 100ml
356 kr
Total: 356 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Calvin Klein Beauty EDP Women 100 ml
366 kr
+ 39 kr fragt
Total: 405 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Hobbix favicon
Hobbix
Calvin klein eau de parfum spray beauty 100ml
379 kr
+ 49 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Calvin Klein Beauty EDP
765 kr
+ fri fragt
Total: 765 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: calvin klein
Kategori: Parfume og eau de cologne