Calle Bogreol med Skuffer

Bedste pris
Stabil pris
1.949kr
2.599 krSPAR 25%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Calle Bogreol med skuffer fra Bloomingville MINI kombinerer en hyggelig og funktionel stil, der passer perfekt ind i ethvert rum. De vendbare skuffer lader dig selv vælge mellem søde dyremotiver eller en enkel træfarve, hvilket gør reolen både alsidig og dekorativ.

Calle Bogreol med Skuffer koster lige nu 1.949 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.949 kr (16. april 2026) og 1.949 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.949 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville MINI Calle Bogreol m/skuffer, Natur, Kejsertræ H89 cm
1.949 kr
+ fri fragt
Total: 1.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ, L55xH88,5xW25,5 cm
2.210 kr
+ fri fragt
Total: 2.210 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mini Calle Bogreol Til Børn 6 Skuffer
2.220 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.260 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Bloomingville Mini Calle Bogreol Med Skuffer Kejsertræ Natur
2.599 kr
+ fri fragt
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingvillemini
Kategori: Bogskabe og reoler