by KlipKlap KK Kids Chair XL

By KlipKlap KK Kids Chair XL er en komfortabel børnestol med et vinklet og polstret ryglæn i koldskum, der sikrer optimal støtte til barnet. Stolen er let, hvilket gør den nem at flytte rundt i hjemmet, og den overholder EU's kemikalielovgivning for at garantere sikkerhed.

by KlipKlap KK Kids Chair XL koster lige nu 2.200 kr. En stigning på 17,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.875 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.875 kr (10. marts 2026) og 2.500 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.200 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
by KlipKlap Lænestol Kids Chair XL 49x42x63 cm
2.200 kr
+ fri fragt
Total: 2.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
by Klip Klap by KlipKlap KK kids chair XL Sand w. sand : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
2.500 kr
+ fri fragt
Total: 2.500 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
by Klipklap Kids Chair XL Beige w. Sand
2.500 kr
+ fri fragt
Total: 2.500 kr
På lager
Leveringstid: +5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: by Klip Klap
Kategori: Stole