By KlipKlap KK Kids Chair XL

By KlipKlap KK Kids Chair XL er den ideelle børnestol til de små. Designet med ergonomisk præcision og let polstret med koldskum, sikrer den optimal komfort og støtte. Let at omplacere, hvilket gør den perfekt til både leg og afslapning.

By KlipKlap KK Kids Chair XL koster lige nu 1.750 kr. En stigning på 6,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.649 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.649 kr (07. juni 2026) og 2.083 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.750 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Børnestol XL lysegrå/mørkegrå knap
1.750 kr
+ fri fragt
Total: 1.750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
by KlipKlap Lænestol Kids Chair XL 63x49x42 cm
2.200 kr
+ fri fragt
Total: 2.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
by Klip Klap by KlipKlap KK Kids Chair XL Multi Grey w Grey Buttons : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
2.500 kr
+ fri fragt
Total: 2.500 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
by Klipklap Kids Chair XL Mustard w. Mustard
2.500 kr
+ fri fragt
Total: 2.500 kr
På lager
Leveringstid: +5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.1%

Specifikationer

Mærke: By KlipKlap
Kategori: Stole