By KlipKlap KK Kids Chair XL

By KlipKlap KK Kids Chair XL er en ergonomisk børnestol, designet til optimal komfort for de små. Den lette vægt gør den nem for børn at flytte rundt, mens den polstrede ryg sikrer støtte og komfort over længere tid.

By KlipKlap KK Kids Chair XL koster lige nu 1.954 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.870 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.870 kr (12. marts 2026) og 1.954 kr (19. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.954 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Børnestol XL mørkegrå/sortgrå knap
1.954 kr
+ fri fragt
Total: 1.954 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
by KlipKlap Lænestol Kids Chair XL Blue Grey w. Grey
2.200 kr
+ fri fragt
Total: 2.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
by Klip Klap by KlipKlap KK Kids Chair XL Blue grey w. grey : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
2.500 kr
+ fri fragt
Total: 2.500 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
by Klipklap Kids Chair XL Multi Grey w. Grey
2.500 kr
+ fri fragt
Total: 2.500 kr
På lager
Leveringstid: +5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.2%

Specifikationer

Mærke: By KlipKlap
Kategori: Stole