By KlipKlap KK Kids Chair

By KlipKlap KK Kids Chair er designet til små børn med en vinklet og polstret ryg, der giver optimal komfort og støtte. Koldskummet sikrer en behagelig siddeoplevelse, selv over længere perioder. Stolen overholder alle EU's kemikalielovgivninger for barnets sikkerhed.

By KlipKlap KK Kids Chair koster lige nu 1.700 kr. En stigning på 19,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.425 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.425 kr (12. marts 2026) og 1.900 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.700 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
by KlipKlap Lænestol Kids Chair 43x43x50 cm
1.700 kr
+ fri fragt
Total: 1.700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
by Klip Klap by KlipKlap KK Kids Chair Beige w Sand : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
1.900 kr
+ fri fragt
Total: 1.900 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
by Klipklap Kids Chair Brown w. Sand
1.900 kr
+ fri fragt
Total: 1.900 kr
På lager
Leveringstid: +5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 19.3%

Specifikationer

Mærke: by Klip Klap
Kategori: Stole