by ASTRUP Hestestald til Kæphest

by ASTRUP Hestestald til Kæphest er en stald i træ designet til opbevaring og hvile for kæpheste. Den har flotte detaljer og plads til grimer, sløjfer og rosetter. Stalden passer ind på de fleste børneværelser og er velegnet til børn, der elsker kæpheste og fantasifuld rolleleg.

by ASTRUP Hestestald til Kæphest koster lige nu 1.280 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 43 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (15. maj 2026) og 1.280 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.280 kr hos Mammashop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
By Astrup Hestestald til Kæpheste
1.280 kr
+ fri fragt
Total: 1.280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
by ASTRUP Hestestald t. Kæphest
1.435 kr
+ fri fragt
Total: 1.435 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
By Astrup Hestestald til Kæpheste
1.439 kr
+ fri fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ponypiger.dk favicon
Ponypiger.dk
By Astrup Stald til kæphest
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
A&A Rideudstyr favicon
A&A Rideudstyr
By Astrup Hestestald til Kæpheste
1.599 kr
+ 50 kr fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: by ASTRUP