BWT Perla Tabs 25 kg

4.8 (19 anmeldelser)

BWT Perla Tabs er det ideelle valg til dit blødgøringsanlæg, sikrer en konstant høj hygiejne og sikker drift. Med 25 kg fødevaregodkendt salt, kan det anvendes til alle typer blødgøringsanlæg og hjælper med at opretholde optimal funktion og ydeevne.

BWT Perla Tabs 25 kg koster lige nu 257 kr. En stigning på 22,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 210 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 210 kr (16. april 2026) og 259 kr (26. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 257 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BWT Perla tabs salt, 25 kg. Fødevaregodkendt
257 kr
+ 99 kr fragt
Total: 356 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Salttablet Perla tabs 25kg t/BWT anlg
259 kr
+ 99 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
BWT Perla tabs, salt til blødgøringsanlæg, 25 kg
259 kr
+ 499 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
BWT Perla tabs, salt til blødgøringsanlæg, 25 kg
269 kr
+ 499 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
BWT Perla tabs salt 25 kg. Fødevaregodkendt
277 kr
+ 78 kr fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
BWT Perla tabs, salt til blødgøringsanlæg, 25 kg
279 kr
+ 499 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bwt Perla Tabs Sæk Á 25Kg
291 kr
+ 64 kr fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
BWT Perla tabs salt 25 kg. Fødevaregodkendt
310 kr
+ 79 kr fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Bwt salt til anlæg, 25 kg.
371 kr
+ 125 kr fragt
Total: 496 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bwt
Kategori: Rengøringsmidler