B&W Outdoor Case Type 1000

Bedste pris
Faldet 5.7%
433kr
758 krSPAR 43%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

B&W Outdoor Case Type 1000 giver optimal beskyttelse til din Insta360 X4. Med skræddersyet skumindsats, vandtæt og stødsikker design, er dit udstyr beskyttet mod elementerne. Den robuste konstruktion tåler temperaturer fra -30°C til +80°C, og med en vægt på kun 0,8 kg er den nem at tage med på farten.

B&W Outdoor Case Type 1000 koster lige nu 433 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 459 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 433 kr (16. april 2026) og 459 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 433 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
B&W International Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4
433 kr
+ 39 kr fragt
Total: 472 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
BW Outdoor Case Type 1000 til Insta360 X4
459 kr
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4, black
758 kr
+ 39 kr fragt
Total: 797 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.7%

Specifikationer

Mærke: B&W
Kategori: Elektronik