Butterfly Silk of Copenhagen Juniordyne

Bedste pris
Faldet 26.6%
549kr
999 krSPAR 45%
hos KÆRE BØRN - Alt til dit barn
På lagerFri fragtLaveste

Butterfly Silk juniordynen er skabt til helårsbrug og kombinerer luksuriøs langfibret mulberry silke med et omslag af 100% bambus. Dynen er nøje håndlavet, hvilket sikrer optimal komfort og åndbarhed for dit barn. Perfekt til at holde en behagelig temperatur natten igennem.

Butterfly Silk of Copenhagen Juniordyne koster lige nu 549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 26,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 748 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (27. marts 2026) og 748 kr (18. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos KÆRE BØRN - Alt til dit barn.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Butterfly Silk Silke /Bambus Juniordyne
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Home Feeling favicon
Home Feeling
Butterfly Silk of Copenhagen SILKE-/BAMBUS Juniordyne
748 kr
+ 39 kr fragt
Total: 787 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Dynezonen.dk favicon
Dynezonen.dk
Junior silkedyne med bambus 100x140 cm Juniordyne helårs
798 kr
+ fri fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Shopdyner.dk favicon
Shopdyner.dk
Junior silkedyne med bambus 100x140 cm Juniordyne helårs
798 kr
+ fri fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Butterfly Silk of Copenhagen Dyne Silke/Bambus Junior
950 kr
+ fri fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Bsilkoc Silke/Bambus Juniordyne 100x140 cm
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 26.6%

Specifikationer

Mærke: BSILKOC
Kategori: Quilte og sengetæpper