Burberry Her EDP 100 ml

Burberry Her Eau de Parfum er en skøn, feminin duft, der vækker dine sanser med sine opløftende og forfriskende noter. Perfekt til den moderne kvinde, der ønsker at udstråle elegance og stil. Denne Eau de Parfum leverer en unik og personlig aroma, der gør indtryk i enhver situation. Flasken indeholder 100 ml af Burberrys udsøgte duft, der er skabt til at komplimentere din individuelle stil.

Burberry Her EDP 100 ml koster lige nu 489 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 488 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 488 kr (16. juli 2026) og 540 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 489 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Burberry Her 100 ml
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Burberry Her Edp Spray carton @ 1 bottle x 100 ml
540 kr
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hobbix favicon
Hobbix
Burberry eau de parfum her 100ml
679 kr
+ 49 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Burberry For Her Eau de Parfum 100 ml
775 kr
+ fri fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Burberry Her Eau de Parfum dameparfume 100 ml
799 kr
+ 79 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Burberry Her Eau De Parfum 100ml
954 kr
Total: 954 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Burberry Her EDP 100 ml
987 kr
+ fri fragt
Total: 987 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Burberry Her Eau De Parfum 100 ml
1.275 kr
+ fri fragt
Total: 1.275 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.9%

Specifikationer

Mærke: burberry
Kategori: Parfume og eau de cologne