Burberry Her Eau de Parfum 30 ml

Bedste pris
Stabil pris
319kr
660 krSPAR 52%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Burberry Her Eau de Parfum 30 ml tilbyder en elegant og forfriskende duft til den moderne kvinde. Noterne leger med sanserne og tilføjer et strejf af tidløs stil og femininitet. Perfekt til daglig brug eller særlige anledninger, denne parfume indfanger essensen af Burberrys ikoniske britiske arv.

Burberry Her Eau de Parfum 30 ml koster lige nu 319 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 368 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 319 kr (12. maj 2026) og 368 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 319 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Burberry Her 30 ml
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Burberry Her Edp Spray 30 ml
368 kr
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Burberry For Her 30 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Burberry Her Eau de Parfum til kvinder 30 ml
479 kr
+ 79 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Burberry Dameparfume Her Edp 30 Ml
510 kr
+ 40 kr fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Burberry Her EDP 30 ml
527 kr
+ fri fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Burberry Her Eau De Parfum 30 ml
660 kr
+ fri fragt
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: burberry
Kategori: Parfume og eau de cologne