Bruder RAM 2500 Politibil

Bedste pris
Stabil pris
675kr
793 krSPAR 15%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Bruder RAM 2500 politibil giver børn mulighed for at lege politimissioner. Denne detaljerede model inkluderer trailer og båd, plus lys og lyd for realistisk leg.

Bruder RAM 2500 Politibil koster lige nu 675 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 711 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 675 kr (18. april 2026) og 711 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 675 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bruder RAM 2500 Police Pickup with L&S Module, 2 figures, trailer + boat
675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 714 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Bruder Poltibil RAM 2500 m. Trailer, Båd, Lys/Lyd... 02507
740 kr
+ fri fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bruder Dodge Ram 2500 Politibil Med Trailer Og Båd 02507
770 kr
+ 40 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bruder RAM 2500 Police Pickup med L+S modul, trailer og båd
793 kr
Total: 793 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Skalamodeller