Bruder MAN TGS Lastbil med Afrulningscontainer

Bruder MAN TGS lastbil er det ideelle valg til både byggepladser og lokal distribution. Den robuste lastbil er udstyret med en praktisk roll-off-container, hvilket gør den perfekt til forskellige transportopgaver. Medfølgende Schäffer kompaktlæsser sikrer effektiv håndtering af last i enhver situation.

Bruder MAN TGS Lastbil med Afrulningscontainer koster lige nu 475 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 464 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 464 kr (28. maj 2026) og 481 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 475 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bruder Truck w Roll-Off-Container & Schäffer loader
475 kr
+ 39 kr fragt
Total: 514 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Bruder Lastbil MAN TGS m. Roll-Off Container 03767
540 kr
+ fri fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bruder MAN TGS-lastbil med rullecontainer og Schäffer-læsser
551 kr
Total: 551 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bruder Lastbil Med Afrulningscontainer Og Minilæsser Man Tgs
560 kr
+ 40 kr fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Bruder MAN lastbil med roll-off-container og Schäffer-kompaktlæsser
629 kr
+ fri fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.2%

Specifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetøjslastbiler og -byggemaskiner