Bruder Liebherr L574 Gummihjulslæsser

Bruder Liebherr L574 Gummihjulslæsser er en imponerende model i skala 1:16, designet til at bringe realistisk leg til børneværelset. Denne robuste arbejdsmaskine tilbyder fuldt funktionelle dele, der fremmer kreativ leg og forståelse for konstruktion. Ideel til små eventyrere, der elsker maskiner og byggepladser.

Bruder Liebherr L574 Gummihjulslæsser koster lige nu 353 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 345 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 345 kr (18. april 2026) og 357 kr (11. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 353 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bruder Liebherr Articulated road loader L574
353 kr
+ 39 kr fragt
Total: 392 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Bruder Arbejdsmaskine Liebherr L574 Gummiged 02430
370 kr
+ fri fragt
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Bruder Liebherr Gummiged L574
389 kr
+ 49 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bruder Liebherr L574 Gummihjulslæsser Str. 1:16
400 kr
+ 40 kr fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bruder Liebherr L574 læssemaskine på hjul
449 kr
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetøj